Balkan Bistro Prespa

Ten klimatyczny lokal, który stosunkowo niedawno świętował swoje pierwsze urodziny, zdecydowanie zasługuje na lepszą reklamę. Ta przepyszna kuchnia bałkańska ulokowała się w małym lokalu na Bródnie, a jej potrawy zagoszczą w sercu każdego odwiedzającego.

Menu

Balkan Bistro Prespa posiada ciekawie zbudowane menu, sięgające do różnych regionów Bałkanów. Są tu potrawy z Grecji, Cypru, Albanii, czy Macedonii. Ceny można uznać za bardzo przystępne. Przystawki i zupy w zakresie cenowym 8-12 PLN, dania główne w przedziale 24-32 PLN + „Bałkańska uczta” w cenie 58 PLN, która jest idealnym rozwiązaniem dla dwóch osób. Są też do wyboru dwie sałatki (18 lub 22 PLN) oraz dwa burgery (18 PLN), dostępne również w zestawach (24-26 PLN). Oprócz powyższych, obsługę można poprosić o aktualne menu deserowe. Dostępne są napoje ciepłe, zimne, a także piwo i wino. Wielkim plusem menu jest fakt, że zamyka się w 25 pozycjach. Z okazji różnych okazji, jak np. Walentynki przygotowywane jest specjalne menu, które różni się od tradycyjnego.

Nasze odczucia

Nasza pierwsza wizyta bardzo mile nas zaskoczyła. Po pierwsze: jakość obsługi. Dowiecie się wszystkiego o jedzeniu, które chcecie zamówić. Jest tu bardzo miła atmosfera, w wakacje można usiąść na zewnątrz. Za pierwszym razem próbowaliśmy Moussaki i Balkan Chilli Burger. Do każdego dania do wyboru są: frytki, opiekane ziemniaczki lub zielona soczewica. Jedzenie jest pyszne i treściwe. Moussaka przygotowana idealnie, a Chilli Burger był naprawdę hot. To nie jest klasyczny burger. Nie ma w nim wołowiny, a wieprzowina z serem i przyprawami. Jest jednak rewelacyjny. Innym razem spróbowaliśmy Bałkańskiej Uczty. To danie z pewnością zaspokoi apetyt dwóch osób. Oprócz surówki, otrzymujemy trzy różne sosy, majonez własnej roboty, opiekane ziemniaki i cztery rodzaje mięsa do spróbowania: plejskavice, szaszłyki z udek, souvlaki i bifteki. Jest to uczta iście wyborna. Wracaliśmy tu jeszcze kilka razy i za każdym razem jedzenie było przepyszne. Serdecznie polecamy wszystkim smakoszom!

Balkan Bistro Prespa

Informacje

Adres: Rembielińska 15a, Warszawa
Godziny otwarcia: wtorek-niedziela 12:00-22:00
Fanpage

 

 

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o