Blog

Nazywam się Rafał i w Warszawie mieszkam od urodzenia. Tu dorastałem, skończyłem edukację, zacząłem pracę, ale również korzystałem z rozrywek, jakie dostarcza stolica Polski. Warszawa jest miastem, które przez kilkaset lat swojej historii doświadczyła wielu tragedii, ale staraniem tysięcy ludzi zawsze stawała na nogi. Obecnie to bardzo dynamicznie rozwijające się miasto, które przyciąga nie tylko z powodów biznesowych, ale jest też obowiązkowym punktem na turystycznej mapie Polski. Dziesiątki parków, setki zabytków, nowoczesne biurowce, kolejne punkty gastronomiczne i miejsca rozrywki wyrastają jak grzyby po deszczu. Moja miłość do tego miasta i całe życie z nim związane, doprowadziły do tego, że chcę z wami podzielić się tym, co w Warszawie najlepsze. Dlatego powstał blog o Warszawie, o nazwie roboczej freetimewawa.pl, który ma pokazać to, co najlepsze w Warszawie.

Jeżeli trafiłeś na tego bloga jako turysta, zacznij najlepiej od poznania najważniejszych turystycznych miejsc Warszawy.

Jeżeli tu mieszkasz i wydaje ci się, że widziałeś już wszystko to porównaj rzeczy, które zrobiłeś z listą 150 rzeczy, które trzeba zrobić w Warszawie.