Factory Annopol

Ten Outlet położony na granicy Białołęki i Bródna z pewnością pozwoli nawet najbardziej wymagającym, na znalezienie czegoś ciekawego, co powiększy kolekcję w szafie. Factory Annopol to drugie otwarte w Warszawie centrum przez firmę Neinver, w kilka lat po pierwszym, powstałym na Ursusie.

Centrum handlowe

Factory Annopol zostało otwarte w roku 2013. To wielkie centrum handlowe mieści się na jednym poziomie, a powierzchnia zabudowy to aż 19350 metrów kwadratowych. Na tę liczbę składa się 118 lokali handlowo-usługowych oraz wysp sprzedażowych. Są to głównie sklepy odzieżowe i sportowe, choć nie zabrakło miejsca dla drogerii, gastronomi, księgarni, sklepów z biżuterią, czy wyposażaniem domowym. Warto wymienić takie marki jak Calvin Klein, Timberland, Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Levi’s oraz Mustang. Pełna lista najemców znajduje się w tym miejscu. Factory Annopol oferuje klientom również parking na 1400 miejsc, stojaki rowerowe, bezpłatne wi-fi, plac zabaw dla dzieci, a także kanapy wypoczynkowe z dostępem do prądu/usb. Istnieje również możliwość zakupu bonu lub karty podarunkowej, a w samym centrum bardzo często występują ciekawe oferty promocyjne.

Informacje

Adres: Annopol 2
Godziny otwarcia: poniedziałek-czwartek 10:00 – 21:00; piątek 10:00 – 22:00; sobota 9:00 – 22:00; niedziela (handlowa) 9:00 – 20:00
Strona www: http://annopol.factory.pl/pl / fanpage

 

 

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o