Fear Zone – Dom Grozy

Jest takie miejsce w samym centrum Warszawy, obok którego część z was być może przechodziła, nie wiedząc, że 10 metrów pod ziemią kryje się sceneria żywcem wyjęta z horroru… Dawny schron zaadaptowany na Dom Grozy – Fear Zone, który wystraszy niejednego śmiałka.

O co w tym wszystkim chodzi?

Jak sama nazwa wskazuje – Fear Zone czyli Dom Grozy ma na celu konkretnie nas wystraszyć, przenieść w świat horroru, a przy okazji zmusić nas nieco do główkowania i zmierzenia się z własnymi słabościami. Dokładniej mówiąc, musimy wydostać się grupą z bunkra, przechodząc przez kolejne pomieszczenia, które nakładem włożonej przez organizatorów pracy, oddają przerażający klimat. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze gra aktorska, która podsyca całą atmosferę. Czas przejścia wynosi ok 30 minut. Istnieje możliwość przerwania gry, gdy poczujemy, że jest dla nas jednak zbyt strasznie. Zachęcamy jednak, aby nie przerywać i wczuć się w ten klimat, zapominając jednocześnie, że wszystko to tylko charakteryzacja. Z pewnością spotęguje to nasze wrażenia 🙂

Oferta

Aktualnie do wyboru są dwa programy: “Opuszczony schron” i “Egzorcyzmy”. Przy różnych okazjach organizowane są również pokazy specjalne, jak np. Hardcore. Fear Zone posiada różnego rodzaju promocje, które warto sprawdzać na stronie. Są to zarówno Happy Horror Hours z biletem w cenie 25 PLN. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 17:00. Przy zameldowaniu z Facebook lub Instagram otrzymujemy 10% zniżki. Ponadto trwa akcja Wielkiej zbiórki dla zwierzaków, gdzie możemy wymienić dary na bilet. Akcje promocyjne nie łączą się. Wycieczki szkolne także mogą otrzymać bilety w niższych cenach.

Przed udaniem się do Fear Zone koniecznie zróbcie rezerwacje i pamiętajcie, że przejście odbywa się w grupach 2-6 osób. W przypadku mniejszych grup mogą zostać one połączone. Dom Grozy organizuje również eventy firmowe, wieczory kawalerskie/panieńskie i inne pokazy na życzenie. 

Informacje o miejscu

Adres: Dowcip 4, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela; 12:00 – 22:00
Cennik: 45 PLN / osobę, Happy Hours: 25 PLN/os
Strona www: domgrozy.pl / fanpage
Wymagana wcześniejsza rezerwacja

Grupy 2-6 osobowe

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o