Klub Komediowy

Klub Komediowy to kameralne miejsce na ok 100 osób ze sceną, barem i kawiarnią, które prężnie się rozwija, a publiczność bawi do łez. Mieści się na Placu Zbawiciela i jest pierwszym klubem komediowym w Polsce. Gorąco polecamy tym, którzy lubią się pośmiać.

Repertuar i artyści

Spektakle grane są codziennie. Są to teatry improwizowane, stand-up, kabarety literackie, skecz show, spektakle pisane, koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne. Klub prezentuje również własne autorskie przedstawienia: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne.

Bieżący repertuar Klubu Komediowego

Artyści, którzy obecnie grają regularnie na deskach Klubu Komediowego to: kultowy Jacek Fedorowicz, Maciej Buchwald, Karol Kopiec, Antek Syrek-Dąbrowski, Wojciech Fiedorczuk, Michał Kempa, Aleksandra Markowska, Paweł Neugebauer, Piotr Sikora, Karol Kopiec i wielu innych, a także grupy Stand-up Polska, Klancyk, czy Hulaj i Hurt Luster.

Klub

Klub prowadzi warsztaty z teatru improwizowanego. Ponadto świadczy usługi z zakresu reklamy, scenariusza, wsparcia kampanii. Grupę można również wynająć na spektakl prywatny. W klubie funkcjonuje bar z cateringiem, winem oraz piwem, w tym craftowym. Kawiarnia na piętrze oferuje kawę oraz herbatę. W klubie znajduje się szatnia.

Informacje

Adres: Nowowiejska 1, Warszawa
Ceny: ok 25-40 PLN / bilet
Godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu, w godzinach spektakli (od 18:00 do późnych godzin wieczornych)
Strona www: http://komediowy.pl/
Fanpage
Bilety dostępne online oraz na miejscu

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o